Par mums

Par mums

Kompānija "OfMet" ir jauns un dinamiski augošs metāla mēbeļu piegādātājs Baltijas valstīs. Tas nodrošina daudzveidīgu jebkādas sarežģītības līmeņa metāla skapju un metāla stalažu (plaukti) sortimentu.

Kompānijai "OfMet" pieder telpas Rīgā. Tā veic metāla mēbeļu pārdošanu birojiem, noliktavām, arhīviem, sporta zālēm, fitnesa klubiem, baseiniem, mācību iestādēm, ražošanas telpām u.tml. Mēs piedāvājam modernas un mūsdienīgas metāla izstrādājumu ražošanas tehnoloģijas, izmantojot polimēra pulverus virsmas krāsošanai.

Uzņēmums piedāvā: metāla drēbju skapjus (garderobēm, apģērbiem), skapjus ģērbtuvēm, skapjus somu uzglabāšanai, kā arī citu priekšmetu uzglabāšanai veikalos un iestādēs, skapjus dokumentiem, arhīva skapjus, metāla sienas skapjus, ST sērijas arhīva plauktu stalažas, MKF sērijas noliktavas stalažas (plaukti), pastiprinātās STFU stalažas (plaukti) un citas metāla mēbeles.

Papildus standarta produkcijai uzņēmums ir gatavs izgatavot metāla mēbeles pēc pasūtījuma saskaņā ar pasūtītāja iesniegtajiem individuālajiem izmēriem. Mūsu kompānijas politikas pamatā ir individuāla pieeja katram klientam. Potenciālo pircēju skaits pastāvīgi pieaug.

Mūsu firma piedāvā metāla skapjus un stalažas (plaukti) gan komercializācijai caur izplatītāju tīklu, gan mazumtirdzniecībai.

Birojos, dažāda novirziena ražošanas telpās arvien biežāk rodas nepieciešamība izmantot mēbeles, kas aizņem minimālu platību un vienlaicīgi ir ļoti ietilpīgas. Neapšaubāmi, ka tādām mēbelēm ir jābūt izgatavotām no metāla, kas radīs ļoti daudz priekšrocību salīdzinot ar citiem materiāliem: ilgstoša izmantošana, iespēja uzglabāt diezgan smagus priekšmetus, izturība pret dažāda veida bojājumiem, vienkārša konstrukciju konfigurācija, mobilitāte u.tml.

Meklējat lētas metāla stalažas (plauktus) un skapjus? Metāla skapjus un stalažas (plauktus) var nopirkt mūsu interneta mājaslapā, nosūtot pasūtījumu tiešsaistes režīmā. Visas metāla mēbeles ir sertificētas.

Pievēršam Jūsu uzmanību kompānijas OfMet darba režīmam: 
Pirmd. – piektd. no 9:00 līdz 18:00 
Sestd.-svētd. - brīvdienas

 

Follow @SiaOfmet
Tālrunis: +(371) 2 886 9988, E-pasts: info(at)ofmet.lv
Visas tiesības rezervētas. Brand Group SIA © 2019