Moduļveida metāla skapji mantām - četrdurvju

Rindu skapji mantām (ar 4+ durvīm)

Rindu skapji mantām (ar 4+ durvīm)

Skapji somām ir SHRS sērijas metāla moduļu skapji mantām,

kas ir paredzēti maiņas apģērbu uzglabāšanai biroju, ražošanas, sporta telpās, kā arī uzglabāšanas kameru iekārtošanai veikalos un lielveikalos.

Iekļauj galveno sekciju (moduļu rindas sākums) un papildus sekciju (PS), kas tiek savienota ar galveno konstrukciju. Šis faktors ļauj izmantot moduļu plānošanas sistēmu, kuras viena no labākajām īpašībām ir visas konstrukcijas stabilitāte salīdzinājumā ar unitārajiem moduļiem. Tiek piegādātas papildus sekcijas (PS) bez kreisās puses sienas, jo tām ir kopīga sānu siena ar blakus esošo sekciju, bet papildus sekciju skaits var būt neierobežots.

Jauno SHRS sērijas moduļu skapju mantām atšķirīgās īpašības ir:

palielināti augstuma gabarīti (1850 mm), vienkāršota samontēšanas shēma un pilnveidota dabiskās ventilācijas sistēma, uzlabots skapja ārējais izskats, uzstādīta ierīce individuālajai kartītei. SHRS sērijas moduļu metāla skapji somām ir vienīgie, kas tiek ražoti Krievijā, kuriem nav bīstamu šķautņu.

Skapji mantām tiek aprīkoti ar paaugstinātas slepenības slēdzenēm (1:1000).

SHRS sērijas skapji mantām tiek savienoti ar skrūvju palīdzību. Skapju durvis atveras uz labējo pusi (!). SHRS sērijas skapji tiek ražoti no augstas kvalitātes metāla, izmantojot modernas, pilnīgi automatizētas iekārtas. Pirms krāsošanas visas skapja detaļas tiek pakļautas attaukošanas stadijām un pretkorozijas apstrādei. Skapji tiek krāsoti ar polimēru (pulverveida) krāsu, korpuss ir gaišpelēks (tonis RAL 7035), bet durvis ir zilas (tonis RAL 7035 vai RAL 5015 - atbilstoši pasūtījumam).

Skapis mantām – moduļu skapis mantām un personīgajām lietām SHRS -14 (viena sekcija, četri nodalījumi) tiek komplektēts ar četrām paaugstinātas slepenības slēdzenēm.

Skapjiem SHRS -14 papildus var pasūtīt cilpas piekaramajām atslēgām, piekaramās atslēgas. Visi skapji tiek piegādāti izjaukti.

Metāla skapji mantām SHRS-14-300 (izjaukts)
Izmēri AxPxD: 185x30x50 сm, Svars: 18 кg, Durvju krāsa: gaiši pelēka,  SHR..
87,80€
Bez (PVN 21%): 72,56€
Daudzums:

Pieejamība: 6
Papildu sekcija SHRS-14ds-300 (izjaukts)
Izmēri AxPxD: 185x30x50 сm, Svars: 15 кg, Durvju krāsa: gaiši pelēka  SHRS..
72,66€
Bez (PVN 21%): 60,05€
Daudzums:

Pieejamība: 3
Follow @SiaOfmet
Tālrunis: +(371) 2 886 9988, E-pasts: info(at)ofmet.lv
Visas tiesības rezervētas. Brand Group SIA © 2019