Moduļveida metāla skapji drēbēm - divdurvju

Rindu skapji drēbju (ar 2+ durvīm)

Rindu skapji drēbju (ar 2+ durvīm)

Moduļveida metāla skapji drēbēm ar divām durvīm, par ļoti labām cenām.

Piegāde un montāža visā Latvijā.

SHRS sērijas metāla moduļu skapji ir paredzēti maiņas apģērbu uzglabāšanai

biroju, ražošanas, sporta telpās, kā arī uzglabāšanas kameru iekārtošanai veikalos un lielveikalos.

Iekļauj galveno sekciju (moduļu rindas sākums) un papildus sekciju (PS), kas tiek savienota ar galveno konstrukciju. Šis faktors ļauj izmantot moduļu plānošanas sistēmu, kuras viena no labākajām īpašībām ir visas konstrukcijas stabilitāte salīdzinājumā ar unitārajiem moduļiem. Tiek piegādātas papildus sekcijas (PS) bez kreisās puses sienas, jo tām ir kopīga sānu siena ar blakus esošo sekciju, bet papildus sekciju skaits var būt neierobežots.

Jauno SHRS sērijas moduļu skapju atšķirīgās īpašības ir: palielināti augstuma gabarīti (1850 mm), vienkāršota samontēšanas shēma un pilnveidota dabiskās ventilācijas sistēma, uzlabots skapja ārējais izskats, kā arī pievienota ierīce individuālajai kartītei.

Visa jauno skapju līnija tiek aprīkota ar paaugstinātas slepenības slēdzenēm (1:1000). SHRS sērijas skapji tiek savienoti ar skrūvju palīdzību. Skapju durvis atveras uz labējo pusi (!). SHRS sērijas skapji tiek ražoti no augstas kvalitātes metāla, izmantojot modernas, pilnīgi automatizētas iekārtas. Pirms krāsošanas visas skapja detaļas tiek pakļautas attaukošanas stadijām un pretkorozijas apstrādei. Skapji tiek krāsoti ar polimēru (pulverveida) krāsu, korpuss ir gaišpelēks (tonis RAL 7035), bet durvis ir zilas (tonis RAL 7035 vai RAL 5015 - atbilstoši pasūtījumam).

Drēbju skapji SHRS-12 (viena sekcija, četri nodalījumi) tiek komplektēti kopā ar diviem stieņiem apģērbu pakaramajiem, četriem āķiem apģērbam, divām paaugstinātas slepenības slēdzenēm.

Skapjiem SHRS-12 papildus var pasūtīt cilpas piekaramajām atslēgām un piekaramās atslēgas.

Visi skapji tiek piegādāti izjaukti.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.
Follow @SiaOfmet
Tālrunis: +(371) 2 886 9988, E-pasts: info(at)ofmet.lv
Visas tiesības rezervētas. Brand Group SIA © 2019