Moduļveida metāla skapji drēbēm - viendurvju

Rindu skapji drēbju (ar 1+ durvīm)

Rindu skapji drēbju (ar 1+ durvīm)

SHRS sērijas moduļu skapji ir paredzēti maiņas apģērbu uzglabāšanai

biroju, ražošanas, sporta telpās, kā arī uzglabāšanas kameru iekārtošanai veikalos un lielveikalos.

Iekļauj galveno sekciju (moduļu rindas sākums) un papildus sekciju (PS), kas tiek savienota ar galveno konstrukciju. Šis faktors ļauj izmantot moduļu plānošanas sistēmu, kuras viena no labākajām īpašībām ir visas konstrukcijas stabilitāte salīdzinājumā ar unitārajiem moduļiem. Tiek piegādātas papildus sekcijas (PS) bez kreisās puses sienas, jo tām ir kopīga sānu siena ar blakus esošo sekciju, bet papildus sekciju skaits var būt neierobežots.

Jauno SHRS sērijas moduļu skapju atšķirīgās īpašības ir:

palielināti augstuma gabarīti (no 1800 mm līdz 1850 mm), ierīce individuālajai kartītei, vienkāršota samontēšanas shēma un pilnveidota dabiskās ventilācijas sistēma, kā arī uzlabots skapja ārējais izskats.

SHRS sērijas moduļu skapjiem nav bīstamu šķautņu. Visa jauno skapju līnija tiek aprīkota ar paaugstinātas slepenības slēdzenēm (1:1000). SHRS sērijas skapji tiek savienoti ar skrūvju palīdzību. Skapju durvis atveras uz labējo pusi (!).

SHRS sērijas skapji tiek ražoti no augstas kvalitātes metāla, izmantojot modernas, pilnīgi automatizētas iekārtas. Pirms krāsošanas visas skapja detaļas tiek pakļautas attaukošanas stadijām un pretkorozijas apstrādei. Skapji tiek krāsoti ar polimēru (pulverveida) krāsu, korpuss ir gaišpelēks (tonis RAL 7035), bet durvis ir zilas (tonis RAL 7035 vai RAL 5015).

Moduļu drēbju skapji SHRS-11 tiek komplektēti ar vienu plauktu galvassegām,

vienu stieni apģērbu pakaramajiem, diviem āķiem apģērbam un paaugstinātas slepenības slēdzeni.

Skapjiem SHRS-11 papildus var pasūtīt plauktus apaviem, cilpas piekaramajām atslēgām, piekaramās atslēgas, slēdzējbultas trīspusējai durvju slēgšanai. Visi skapji tiek piegādāti izjaukti.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.
Follow @SiaOfmet
Tālrunis: +(371) 2 886 9988, E-pasts: info(at)ofmet.lv
Visas tiesības rezervētas. Brand Group SIA © 2019