Metāla skapji drēbju ar četrām durvīm

4 durvju skapji drēbju

4 durvju skapji drēbju

SHRK sērijas metāla skapji drēbju

ir paredzēti maiņas apģērbu uzglabāšanai biroju, ražošanas, sporta telpās, kā arī uzglabāšanas kameru iekārtošanai veikalos un lielveikalos. Tiek samontēti, izmantojot metāla kniedes.

Šīs sērijas skapju īpatnība – tos var piegādāt tā, kā vēlas pasūtītājs, gan saliktus (rūpnīcas komplektējums), gan arī kā izjauktus (iepakoti drošā kartona iepakojumā un novietoti uz paliktņiem).

SHRK sērijas metāla skapjiem drēbēm ir uzlabota dabiskās ventilācijas sistēma,

durvis ir aprīkotas ar individuālās kartītes turetaju. SHRK sērijas skapji tiek ražoti no augstas kvalitātes metāla, izmantojot modernas, pilnīgi automatizētas iekārtas.

Pirms krāsošanas visas skapja detaļas tiek pakļautas attaukošanas stadijām un pretkorozijas apstrādei. Skapji tiek krāsoti ar pulverveida (polimēru) krāsu, korpuss ir gaišpelēks (tonis RAL 7035), bet durvis ir zilas (tonis RAL 7035 vai RAL 5015 – atbilstoši pasūtījumam).

SHRK-24 sērijas drēbju skapji (divas sekcijas, četri nodalījumi) tiek komplektēti kopā ar četriem stieņiem apģērbu pakaramajiem, astoņiem āķiem apģērbam, četrām paaugstinātas slepenības slēdzenēm.

SHRK-24 sērijas skapjiem papildus var pasūtīt cilpas piekaramajām atslēgām, piekaramās atslēgas.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.
Follow @SiaOfmet
Tālrunis: +(371) 2 886 9988, E-pasts: info(at)ofmet.lv
Visas tiesības rezervētas. Brand Group SIA © 2019