Kā pirkt

Kā pirkt

KĀ ES VARU PASŪTĪT PRECES WWW.OFMET.LV?

 

1) MĀJAS LAPA - ērtākais, ātrākais un drošākais veids pasūtījuma veikšanai:
 

 • PASŪTĪŠANA - ielieciet izvēlēto preci/es grozā (Ielikt grozā), grozā spiediet 'Noformēt prikumu' un ievadiet kontaktinformāciju un piegādes veidu, spiediet 'Tālāk' un izvēlaties apmaksas veidu. Apstipriniet pasūtījumu un gaidiet mūsu klientu speciālista zvanu;
 • APSTIPRINĀŠANA - pasūtījuma statusam Jūs varat sekot epastā - Jūs saņemsiet no mums gan pasūtījuma apstiprinājumu, gan apstrādes, gan izsūtīšanas (pārskaitījuma gadījumā arī apmaksas saņemšanas) statusa izmaiņas;
 • SAŅEMŠANA - prece tiks piegādāta 1-3 darba dienu laikā atkarībā no Jūsu izvēlētā piegādes un apmaksas veida.


2) EPASTS - sūtiet savu pieprasījumu uz epastu un mūsu klientu apkalpošanas speciālists apstrādās Jūsu pasūtījumu

3) TELEFONS - zvaniet mums uz 2 886 9988 un mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu 

APMAKSAS VEIDI:
 

1) PĀRSKAITĪJUMS - Jūs varat veikt pārskaitījumu gan kā fiziska, gan juridiska persona;


Kā veikt pasūtījumu mājaslapā - soli pa solim:
 

 • Jums nav obligāti jāreģistrējas, lai veiktu pirkumu www.ofmet.lv, taču reģistrētiem lietotājiem ir virkne priekšrocību, piemēram, - nav atkārtoti jāvada dati, iepērkoties nākamreiz; Jūs būsiet informēts par jaunākajām www.ofmet.lv akcijām un atlaidēm; Jums būs pieejama pirkumu vēsture u.c. ērtas un noderīgas lietas, kas iepirkšanos www.ofmet.lv padarīs vēl ērtāku!

 

 • Lai izdarītu pasūtījumu, Jums jāaizpilda pirkuma veidlapa – izvēloties preci, kuru vēlaties iegādāties, spiediet uz pogas "Ielikt grozā". Jūs varat ielikt preci grozā gan atverot preci, gan uzreiz spiežot uz pogas "Ielikt grozā" preču katalogā. Ja esat ielicis preci grozā, neatverot preces aprakstu, parādīsies poga "Uz grozu"un spiežot uz tās, Jūs nonāksiet pie pasūtījuma noformēšanas. Ja vēlaties turpināt iepirkties, spiediet uz pogas "Turpināt iepirkties", bet , ja vēlaties noformēt pirkumu, spiediet uz pogas "Noformēt prikumu". 

 

 • Ja vēlaties iegādāties vairākas preces vienības, Jūs varat ierakstīt vēlamo preču skaitu ailītē "Daudzums" un nospiest "Saglabāt", lai saglabātu izmaiņas. 

 

 • Uz grozu varat nokļūt arī nospiežot augšējā puse uz preču groza.

 

 • Nākamajā noformēšanas solī Jums jānorāda informācija par saņēmēju, piegādes veidu un vietu. Kad tas izdarīts, spiediet pogu "Tālāk".

 

 • Izvēlieties apmaksas veidu, nospiežot uz attiecīgās ikonas. Kad tas izdarīts, spiediet pogu "Tālāk".

 

 • Šajā solī Jūs varat pārbaudīt, vai esat pasūtījis pareizās preces un pareizu skaitu, kā arī aplūkot, vai ir korekti ievadīta Jūsu kontaktinformācija. Ja kaut kas nav pareizi, spiediet pogu "Atpakaļ" un veiciet izmaiņas. Lai apstiprinātu pasūtījumu, spiediet pogu "Pasūtīt".

 

 • Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu, un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu veikala pārstāvis, lai noprecizētu pasūtījuma detaļas.


Mēs saprotam, ka laiks ir nauda, tāpēc preču piegādes tiek veiktas maksimāli īsā laikā pēc pasūtījuma veikšanas – par to gādā www.ofmet.lv kurjerdienests! Ja prece atrodas noliktavā, Jūs to saņemsiet visīsākajā laikā!

Follow @SiaOfmet
Tālrunis: +(371) 2 886 9988, E-pasts: info(at)ofmet.lv
Visas tiesības rezervētas. Brand Group SIA © 2019